Opieka nad seniorem po udarze mózgu

Udar mózgu jest jedną z chorób, powodujących największą liczbę zgonów w krajach rozwiniętych. Równie często jest on przyczyną niepełnosprawności. Rodzina osoby po przebytym udarze musi więc zapewnić jej w trakcie rekonwalescencji nie tylko wsparcie i opiekę, lecz również dostęp do rehabilitacji pod okiem wykwalifikowanego personelu medycznego. Jak tego dokonać? I jakie rozwiązania są przy tym najbardziej efektywne?

Psychoterapia online - czy jest skuteczna?

Psychoterapia to przede wszystkim dialog. Najczęściej wyobrażamy ją sobie jako rozmowę w gabinecie terapeuty. Jednak dostępna jest także psychoterapia online. Zyskała ona popularność zwłaszcza w czasie pandemii koronawirusa. Poniższy artykuł zostanie poświęcony jej skuteczności.

Sklep jubilerski Kraków

Biżuterię wręczamy przy różnych okazjach, takich jak: imieniny, urodziny oraz ważne rocznice. Może ona symbolizować głębokie uczucie i przywiązanie, a czasem nawet miłość do grobowej deski. Wiele osób jednak zastanawia się, czy tego rodzaju prezent będzie na pewno dobrym pomysłem. Sprawdź więc, kiedy kupić biżuterię ukochanej osobie oraz gdzie najlepiej to zrobić.

Rekonstrukcja płatków po kolczykach

Tunele w uszach od dłuższego czasu cieszą się sporą popularnością. Na tego rodzaju ozdobę decydują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jak wiadomo, moda przemija, a gusta zmieniają się wraz z upływem czasu. W tym przypadku jednak nie wystarczy wyłącznie wyjąć ozdoby, by pozbyć się ich na zawsze. W uszach bowiem pozostają nieestetyczne otwory. Czy zrosną się one same i w jaki sposób można je usunąć? Poznaj odpowiedź na najczęściej zadawane pytania.

Mikrodermabrazja w Pszowie

Każdy z nas marzy o idealnie gładkiej, oczyszczonej, nawilżonej skórze twarzy. Do tego używamy najlepszych kosmetyków, polecanych przez dermatologów, ekspedientki w sklepach, czy znajomych. Czasem jednak nawet to nie pomaga. Wtedy z pomocą przychodzą zabiegi pielęgnacyjne w salonach kosmetycznych. Takim zabiegiem w tym przypadku jest peeling kawitacyjny, który dogłębnie oczyści i odświeży Twoją cerę!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Szczegółowe informacje na temat wykorzystywania plików cookies oraz przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.