Dodaj komentarz

Borykasz się z problemami skóry? Przytyłaś i Twoje ciało pokrywa teraz cellulit albo rozstępy? A może chcesz się poczuć lepiej, atrakcyjniej w swojej skórze? Mamy dla Ciebie rozwiązanie- zabiegi medycy estetycznej.

Kobieta podczas zabiegu medycyny estetycznej w Strefie Urody

Piękno jest zawsze w cenie

Każdym z nas lubi dobrze wyglądać- niezależnie od wieku, płci, typu urody i nie należy się tego wstydzić. Jeśli tylko mamy możliwość, aby o siebie zadbać to zróbmy to. Pomóżmy swojej skórze wyglądać lepiej, żywiej, zdrowiej, promienniej, nie pozbawiając jej swojej naturalności - ponieważ to skóra jest naszą wizytówką. Coraz częściej dla wielu z nas zabiegi medycyny estetycznej to jedyna droga by pozbyć się kompleksów i problemów, droga do pewności siebie, dla drugich zaś to kierunek w stronę atrakcyjności. Salony coraz bardziej rozbudowują swoją ofertę z zakresu medycyny estetycznej, za przykład może nam służyć strona internetowa salonu Strefa Urody z Józefowa https://www.strefa-urody.net/medycyna-estetyczna, na której opisany jest szeroki wachlarz oferowanych zabiegów. Warto zaznaczyć, że zabiegi medycy estetycznej to nie tylko poprawienie wyglądu skóry, to również jej pielęgnacja.

Medycyna estetyczna lekarstwem na kompleksy

Zabiegi medycyny estetycznej w dobie XXI wieku oferują nam szeroką gamę usług- na twarz, ciało, nogi, stopy, dłonie. Zabiegi te pozwalają nam poczuć się po prostu pięknie, walczą z naszymi kompleksami. Czemu więc z nich nie korzystać? Lekarze medycyny estetycznej korzystają z różnych nowoczesnych technik i narzędzi po to, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Obecnie dużą popularnością cieszy się zabieg carboxyterapii oraz zabieg Dermapen- zabiegi, które określane są jako mało inwazyjne i niebywale skuteczne.

Blizny i rozstępy

Zabieg Dermapen będzie idealny dla osób, które pragną usunąć blizny potrądzikowe i rozstępy. Zabieg ten również świetnie się sprawdzi przy usuwaniu zmarszczek i rewitalizacji twarzy. Terapia Dermapen polega na automatycznym nakłuwaniu skóry wykorzystując pulsujące igły- dzięki czemu substancje czynne łatwo przenikają do skóry powodując wysoką skuteczność. Zaawansowana technologia AOVN (Advanced Oscillating Vertical Needling) pozwala na wykonanie aż 1300 nakłuć na sekundę. Natomiast mała inwazyjność nie powoduje długiej rekonwalescencji i minimalizuje ryzyko powikłań.

Carboxyterapia - zabieg z dwutlenkiem węgla

Z kolei, zabieg carboxyterapii to inaczej terapia dwutlenkiem węgla. Warto zaznaczyć, że terapia ta jest odpowiednia dla osób z problemami twarzy, dekoltu, brzucha czy pośladków- sprawdzi się niemal w każdym obszarze ciała. Zabieg ten polega na zaaplikowaniu pod skórę dwutlenku węgla. Rozprzestrzenienie się gazu w tkankach powoduje rozszerzenie się naczyń krwionośnych, dzięki czemu komórki ciała są odżywione i dotlenione. Proces ten pozwala by nasza skóra wyglądała promiennie. Jako ciekawostkę należy podać, że na zabieg carboxyterapii najczulsze są jednak komórki tłuszczowe- zaaplikowany dwutlenek węgla powoduje pożądany rozpad tkanki tłuszczowej. Zabieg jest bezbolesny, polegający na nakłuwaniu skóry igłą. Carboxyterapia zalecana jest w szczególności dla osób borykających się z cellulitem, rozstępami czy cieniami pod oczami. Świetnie się również sprawdzi w pozbyciu się tkanki tłuszczowej czy w walce z wypadającymi włosami.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.