Dodaj komentarz

Coraz popularniejsza w Polsce staje się medycyna niekonwencjonalna. Zauważyć można większe zainteresowanie naturalnymi metodami leczenia. 

Terapia czaszkowo-krzyżowa z Natural Flow

Najpopularniejszy zabieg medycyny naturalnej 

Czy słyszałeś więc o terapii czaszkowo-krzyżowej? Czym jest albo jak bardzo wpływa na leczenie stanów pourazowych? Terapia ta dała się poznać jako doskonałe narzędzie do pracy z pacjentami w przypadku: bólu, obrzęków i schorzeń. Pozwala walczyć ze zmianami zwyrodnieniowymi i pourazowymi, migrenami, przemęczeniem, nadpobudliwością, padaczką, depresją, nerwicami, zaburzeniami snu, stanami po śpiączce czy udarach, zaburzeniami miesiączkowania, niektórymi rodzajami niepłodności, cukrzycą, zaparciami, biegunkami, traumami okołoporodowymi, schorzeniami u dzieci, autyzmem. Jak widać, terapia czaszkowo krzyżowa ma szerokie spektrum zastosowań.

Jak przebiega zabieg terapii czaszkowo-krzyżowej?

Zabieg nie wymaga bezpośredniego kontaktu ze skórą pacjenta. Terapeuta w czasie godzinnego zabiegu stosuje różne techniki terapeutyczne. Kursy terapii czaszkowo krzyżowej są przeznaczone dla lekarzy, pielęgniarek i położnych, fizjoterapeutów, terapeutów manualnych czy terapeutów ciała, osteopatów, psychologów, logopedów i neurologopedów, ale nie tylko... Jeśli wierzysz w moc medycyny niekonwencjonalnej powinieneś sięgnąć po kursy terapii czaszkowo-krzyżowej, które pozwolą Ci nabyć nowe umiejętności i zrozumieć alternatywne podejście terapeutyczne. Głównym celem omawianego szkolenia jest zwiększenie efektywności diagnostycznej i terapeutycznej kursantów w zakresie badania obszaru czaszki i kości krzyżowej oraz ich wpływu na cały organizm.

Kobieta po zabiegu medycyny naturalnej z Natural Flow

Oferta kursu terapii czaszkowo-krzyżowej

Warto sięgnąć po kursy terapii czaszkowo krzyżowej, które oferuje Natural Flow. W ciągu ostatnich lat terapia ta stała się jedną z najszybciej rozwijających się metod leczniczych. Coraz więcej osób potrzebuje pomocy specjalistów. Pacjenci, niezależnie od wieku i dolegliwości, zauważają u siebie poprawę samopoczucia. Powoduje to, że zainteresowanych medycyną niekonwencjonalną jest coraz więcej. Terapia czaszkowo krzyżowa jest całkowicie bezpieczna i odpowiednia dla osób w każdym wieku. Kursy terapii czaszkowo krzyżowej pozwolą podnieść Twoje kwalifikacje oraz pogłębić wiedzę na temat natury organizmu człowieka. W organizmie każdego człowieka obok bicia serca i oddechu istnieje rytm, w którym porusza się płyn mózgowo-rdzeniowy. Terapia polega na wzmacnianiu tego naturalnego rytmu i usuwaniu blokad w przepływie płynu mózgowo-rdzeniowego. Na skutek urazów, wypartych emocji i chorób, ten przepływ ulega zablokowaniu. Objawia się to między innymi napięciem, bólem i brakiem energii do życia.

Stań się specjalistą w dziedzinie medycyny niekonwencjonalnej, na których zapotrzebowanie wciąż rośnie. Pomóż swoim pacjentom odzyskać energię do życia. Natural Flow Ci w tym pomoże! Wystarczą tylko Twoje chęci.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.