Dodaj komentarz

Chcesz odświeżyć swoje spojrzenie, aby wyglądać młodziej? A może opadająca górna powieka ogranicza Ci pole widzenia? Skóra powiek ze względu na to, że jest cienka, starzeje się szybko, w efekcie czego traci jędrność, powieki opadają, a pod oczami pojawiają się worki. Bez względu na to, czy zmagasz się z problemem natury estetycznej, czy zdrowotnej, możesz poprawić wygląd powiek. Rozważ blefaroplastykę, a więc zabieg korekcji powiek, który optycznie otworzy Twoje oczy i poprawi napięcie skóry w ich okolicy. W jakich sytuacjach warto zdecydować się na korektę opadającej powieki? Jakie są efekty tego zabiegu i jak długo trzeba na nie czekać?

Zabieg plastyki powiek górnych i dolnych - kiedy zdecydować się na korektę powiek?

Kiedy zdecydować się na plastykę powiek górnych?

Zabieg plastyki powiek górnych pomoże Ci uporać się z problemem opadających powiek, które ograniczają pole widzenia. Zdecyduj się na niego, gdy skóra Twoich powiek zachodzi na rzęsy lub czujesz, że powieki są ciężkie i zmęczone. Dzięki blefaroplastyce pozbędziesz się nadmiaru wiotkiej i luźnej skóry w okolicy oczu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat plastyki powiek górnych, odwiedź stronę plastykapowiekgdansk.pl, gdzie przeczytasz, kiedy wykonuje się ten zabieg i dlaczego warto to zrobić w profesjonalnej klinice.

Kiedy zdecydować się na plastykę powiek dolnych?

Twoim problemem są worki, zmarszczki lub bruzdy pod oczami? Zdecyduj się na plastykę powiek dolnych. Zabieg ten nie tylko redukuje nadmiar skóry powiek dolnych, ale także usuwa przepukliny tłuszczowe. Stanowi dobre rozwiązanie w przypadku cieni pod oczami, nieestetycznej doliny łez czy utraty jędrności skóry wokół oczu. Jeśli chcesz wiedzieć, ile kosztuje plastyka powiek dolnych, na stronie https://plastykapowiekgdansk.pl/cennik/ zapoznasz się cennikiem korekty powiek dolnych, górnych i innych zabiegów, jakie wykonuje Klinika Derm Estetyka z Gdyni.

 Jakie są efekty po zabiegu korekty powiek?

Jakie są efekty blefaroplastyki?

Zastanawiasz się nad tym, jakie efekty daje blefaroplastyka? Korekta powiek górnych optycznie powiększy oczy i odmłodzi ich wygląd. Z kolei korekta dolnych powiek sprawi, że twarz będzie wyglądała na bardziej wypoczętą. Plastyka powiek poprawi kształt oczu i wygląd ich okolic. Przywróci napięcie skóry na powiekach, a w razie potrzeby usunie jej nadmiar. Blefaroplastyka zredukuje głębokie zmarszczki wokół oczu i opadające powieki. Wpłynie na poprawę konturu powiek i ich kształtu. 

Kiedy widać efekt plastyki powiek?

Wstępne efekty zabiegu korekty powiek zobaczysz po tym, jak ustąpi obrzęk pooperacyjny. Szwy usuwa się już po tygodniu, a rekonwalescencja po zabiegu trwa do dwóch tygodni. Wtedy widać pierwsze efekty blefaroplastyki, a ostateczne zobaczysz po upływie kilku lub kilkunastu tygodni — w tym czasie też bledną blizny na powiekach. Czas, po upływie którego widać efekty zabiegu, zależy od jego rodzaju i zakresu. Warto wiedzieć, że efekty korekty powiek utrzymują się nawet kilkanaście lat.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.