Dodaj komentarz

Operacje plastyczne wpływają pozytywnie na wygląd, co przynosi korzyści w kwestii samopoczucia. Chociaż temat ten jest najlepiej znany kobietom, mężczyźni również korzystają z możliwości, jakie daje medycyna estetyczna. Warto pamiętać, że dbanie o swój wygląd i komfort, jest ważne i możliwe bez względu na płeć. Z jakich operacji mężczyźni korzystają najchętniej? Informacje na ten temat znajdziesz w kolejnych akapitach.

 

Leczenie ginekomastii

Powiększenie gruczołów piersiowych to problem, który jest dosyć powszechny i może przydarzyć się mężczyznom w różnym wieku. Taka sytuacja jest bardzo niekomfortowa i wpływa negatywnie na pewność siebie oraz samopoczucie. Problemem ginekomastii jest to, że nie można pozbyć się jej jedynie poprzez dietę i regularny wysiłek fizyczny. Na szczęście odpowiedni zabieg medycyny estetycznej jest skutecznym rozwiązaniem powiększonych gruczołów piersiowych. Efekty zabiegu to odpowiednio ukształtowana klatka piersiowa. Warto również wspomnieć o tym, że po zabiegu skóra jest gładka i odpowiednio napięta.

Liporzeźbienie ciała

Z usług gabinetów kosmetycznych korzystają panowie najczęściej pomiędzy 40-50 lat. Jednakże, nie istnieje takie pojęcie jak zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn. Oferta gabinetów jest taka sama dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Istnieje jednak blog - https://www.operacjebeztabu.pl, który poświęcony jest tylko i wyłącznie mężczyznom oraz dedykowanym im zabiegom medycyny estetycznej. Liporzeźbienie ciała to jeden z takich właśnie zabiegów - często wybierany przez panów, którzy chcą pozbyć się tkanki tłuszczowej z wybranych miejsc, a inne wymodelować. Może być zastosowaney w różnych miejscach na ciele. Najczęściej panowie stawiają na brzuch, uda oraz pośladki. Zabieg jest połączeniem liposukcji z modelowaniem ciała. Dzięki niemu panowanie osiągają wymarzoną sylwetkę, co pozwala poczuć się pewniej i bardziej atrakcyjnie.

Modelowanie podbródka

Atrakcyjne rysy twarzy to coś, o czym marzy wielu mężczyzn. To niewątpliwie oznaka męskości i atrakcyjności. Dzięki modelowaniu podbródka możliwe jest uzyskanie pożądanego efektu. Zarówno kobiety jak i mężczyźni wiedzą, iż w tej części twarzy chętnie odkłada się tłuszcz, a jego usunięcie jedynie poprzez zastosowanie diety czy nawet ćwiczeń jest bardzo trudne. Zabieg modelowania podbródka pozwala na osiągnięcie atrakcyjnych rysów twarzy i usunięcie zbędnej tkanki tłuszczowej z tego miejsca. Podczas zabiegu wykorzystywane są ultradźwięki, co wpływa korzystnie na odczucia w czasie zabiegu oraz proces rekonwalescencji.

 

 

Ujędrnianie ciała

Oznaką młodości i atrakcyjności jest jędrne ciało. Chociaż można je uzyskać prowadząc zdrowy i aktywny tryb życia, najlepsze i najszybsze efekty przyniesie zabieg ujędrniania ciała. To właśnie dzięki niemu skóra staje się obkurczona i jędrna, a wszystko to bez inwazyjnej operacji chirurgicznej. Zabieg ujędrniania jest bezpieczny i bardzo skuteczny. Taki wybór często podejmują panowie, którzy wcześniej zdecydowali się na zabieg liposukcji.

Lifting twarzy

Twarz jest pierwszym elementem ciała, na który zwracamy uwagę. Warto więc dbać o to, aby wyglądała atrakcyjnie i była w dobrym stanie. Naturalne procesy sprawiają jednak, że skóra z biegiem czasu staje się pozbawiona jędrności, pojawiają się zmarszczki. Aby rozwiązać ten problem, warto zdecydować się na lifting, co doskonale wiedzą panowie korzystający z dóbr medycyny estetycznej. Liposukcja ujędrnia skórę twarzy, sprawia, że wygląda młodziej. Warto zdecydować się na taki zabieg niezależnie od płci.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.