Dodaj komentarz

Wybierając dom seniora, warto zwrócić uwagę na kilka niezwykle istotnych aspektów, takich jak komfort codziennego funkcjonowania, atrakcyjne zagospodarowanie wolnego czasu oraz wielopłaszczyznowa opieka na najwyższym poziomie. Takie warunki zapewnia swoim podopiecznym Holi-Care – dom seniora, położony w okolicach Nowego Sącza. Co składa się na wyjątkową ofertę i dlaczego warto z niej skorzystać? Poznaj zalety nowoczesnej placówki dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Prywatny dom opieki Holi-Care - ciepło i komfort dla Seniorów

Kto może zostać podopiecznym domu seniora Holi-Care?

Dom seniora Holi-Care położony jest malowniczo w niedalekiej odległości od Nowego Sącza. W pełni profesjonalny personel zapewnia tutaj całodobową pomoc dla osób starszych, które potrzebują realnego wsparcia w codziennym funkcjonowaniu. Jak przeczytasz po przejściu na stronę Dom opieki Nowy Sącz — prywatny dom seniora Holi-Care, podopiecznymi placówki mogą zostać osoby, potrzebujące rekonwalescencji i intensywnej rehabilitacji po pobycie w szpitalu, jak również i osoby starsze i niepełnosprawne, wymagające  jedynie krótkoterminowej opieki, np. na czas nieobecności dotychczasowego opiekuna.

Jednak dom opieki Holi-Care oferuje również pobyty długoterminowe dla seniorów, w trakcie których mają oni zapewnioną profesjonalną pomoc oraz wsparcie nie tylko w zaspokajaniu podstawowych potrzeb, ale również i w atrakcyjnym wypełnianiu wolnego czasu.

Jak wygląda codzienność w domu opieki Holi-Care?

Wbrew pozorom, codzienność w domu opieki nie opiera się wyłącznie na podawaniu leków, rehabilitacji czy pomocy w zaspokajaniu podstawowych potrzeb życiowych. Wprost przeciwnie, placówka Holi-Care oferuje bowiem swoim podopiecznym cały wachlarz różnych możliwości, związanych z aktywnością w czasie wolnym. W artykule Aktywność fizyczna seniora w domu opieki – zajęcia ruchowe dopasowane do potrzeb najstarszych przeczytasz, jak ważne są ćwiczenia ruchowe w życiu seniorów.

To właśnie dlatego w Holi-Care organizowane są różnego rodzaju zajęcia, dopasowane do ich potrzeb i możliwości. Spacery na świeżym powietrzu, marsz z kijkami, jogging na bieżni, zajęcia taneczne i wyjazdy na basen to jedynie część oferty, z której chętnie korzystają podopieczni placówki, w trosce o lepsze samopoczucie i sprawność fizyczną.

Holi-Care, gdzie każdy senior czuje się jak w domu

Dlaczego warto wybrać dom seniora Holi-Care?

Dom seniora Holi-Care to idealne rozwiązanie dla osób, poszukujących najwyższych standardów całodobowej opieki. Placówka oferuje wielopłaszczyznowe wsparcie, począwszy od opieki pielęgniarskiej, przez rehabilitację, aż po wsparcie duszpasterskie dla wierzących. Sąsiedztwo Wojnickiego Centrum Medycznego gwarantuje całodobową pomoc medyczną, a bliskość przyrody zapewnia komfort odpoczynku na świeżym powietrzu.

W budynku zlikwidowano bariery architektoniczne, co umożliwia sprawne poruszanie się osobom z różnego rodzaju trudnościami. Podopieczni chętnie korzystają też z atrakcyjnych form spędzania czasu, takich jak warsztaty terapii zajęciowej i wieczorki poezji. Komfort pobytu gwarantuje również przyjazna atmosfera oraz smaczne posiłki, przygotowywane w zgodzie z zapotrzebowaniem dietetycznym i kalorycznym seniorów.  

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.