Dodaj komentarz

Bartłomiej Juza to flebolog. W 2010 roku rozpoczął działalność jako lekarz schorzeń układu nerwowego, szczególną uwagę poświęcając mało inwazyjnemu leczeniu chorób żylmych. Od 2017 zajmował się nową dziedziną medycyny jaką jest medycyna regeneracyjna. Dzięki wysiłkom na tym polu był w stanie przeprowadzić pierwsze w Polsce i jedne z pierwszych na świecie zabiegi leczenia obrzęku lipodowego przy użyciu systemu Vaser3D. Ponadto lekarz Bartłomiej Juza podjął się przeszczepów autologicznych komórek macierzystych, które skutecznie wykorzystuje, aby leczyć skrajnie trudno gojące się rany, a także używa ich do regenerowania całego ciała. 

Doktor Bartłomiej Juza

Innowacyjne rozwiązania stosowane przez doktora Juzę

Praca Bartłomieja Juzy wiąże się z wprowadzaniem ciągłych innowacji. Współpracując z firmą Key-Med, opracowuje biologiczne opatrunki, których świat medycyny jeszcze nie widział. Są to opatrunki z fibryny oraz komórek macierzystych samodzielnie produkowane z krwi pacjenta. Opracowanie takiego rozwiązania jest przełomem w medycynie, który otwiera szanse wielu pacjentom w trudnej sytuacji na szybkie wyleczenie. Więcej o dokonaniach doktora przeczytasz na bartlomiejjuza.pl - stronie internetowej lekarza.

Usuwanie żylaków metodą VenaSeal

Lekarz Juza wykorzystuje swoje doświadczenie i umiejętności, aby wychodzić na przeciw potrzebom pacjentów z Polski i podejmuje się nowatorskich działań. Jako pierwszy lekarz w województwie małopolskim przeprowadził procedurę usuwania żylaków z użyciem kleju VenaSeal. Ma to szczególne znaczenie, ponieważ użyta przez lekarza metoda jest uznawana za najskuteczniejszą, najmniej inwazyjną i w pełni bezbolesną metodę usuwania żylaków kończyn dolnych. Ten klej naczyniowy ma szerokie zastosowanie, ponieważ używa się go w leczeniu malformacji naczyniowych, przetok tętniczo-żylnych innych części ciała takich jak np. dłonie. Bartłomiej Juza szczególną uwagę poświęca przypadkom ciężkich owrzodzeń żylnych oraz  przewlekłym ranom. Wykonuje innowacyjne zabiegi leczenia przewlekłego obrzęku tłuszczowego, a także modelowanie sylwetki oparte o rzeźbienie 3D i lipofilling. 

Specjalizacja doktora Juzy

Pasją Bartłomieja Juzy jest podejmowanie wyzwań w dziedzinie medycyny. Można powiedzieć, że za motto przyjmuje stwierdzenie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jego działania mają duże znaczenie dla pacjentów, ponieważ podejmuje się pracy nad schorzeniami, które są szczególnie trudne w leczeniu i nigdy nie były leczone w Polsce. Ciężkie przypadki są przedmiotem prac badawczych oraz publikacji tego lekarza. Na stronie doktorjuza.pl znajdziesz pełen zakres leczonych przez doktora chorób.

Operacja przeprowadzana przez doktora Juzę

Międzynarodowe doświadczenie

Bartłomiej Juza jest lekarzem, który stale się kształci i poszerza swoje kompetencje. Kształcił się u światowych sław w dziedzinie flebologii, przykładowo u Attilio Cavezzi, który jest prezesem międzynarodowej unii flebologicznej, jednym z twórców nowoczesnych, małoinwazyjnych metod leczenia żylaków i założycielem centrum leczenia VENALINFA. Umiejętności doskonalił również pod okiem Ahmed Elsaftawy, który jest wybitnym chirurgiem regeneracyjnym i estetycznym. Obecnie lekarz Juza współpracuje z placówkami medycznymi we Włoszech i w Katarze. 

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.