1 komentarz

Szukając sukni ślubnej, w szczególności uważaj na różnego rodzaju "okazje". Niektóre z nich (niestety - spora część) są okazjami wyłącznie z nazwy. A łatwo można dać się na nie nabrać.

Suknie ślubne dostępne w salonie sukni ślubnych Bella Rossa w Krakowie

Kupno sukni ślubnej przez internet

Szczególnie często dzieje się to oczywiście w Internecie. Zdjęcia zamieszczane na stronach czy internetowych aukcjach nierzadko bywają mocno przekłamane, tak więc żadnym wypadku, nieraz nawet w minimalnym stopniu nie odzwierciedlają rzeczywistego stanu i wyglądu sukienki. Pokazują jedynie, jak "powinna" ona wyglądać. Zamawiasz taką suknię, oczekując niezwykłej kreacji, a później otrzymujesz to, czego totalnie się nie spodziewałaś i niestety nie jest to przyjemna niespodzianka. Zawsze wybieraj suknie ślubne pochodzące z zaufanych i sprawdzonych źródeł. Bella Rossa, która oferuje suknie ślubne w Krakowie to miejsce, gdzie znajdziesz piękne suknie od polskich projektantów. Nawet jeśli będziesz musiała zapłacić za nie nieco więcej, przynajmniej zyskasz pewność, że inwestujesz w coś porządnego. Nie oznacza to jednak wcale, że dobrego zakupu nie da się dokonać przez Internet. Zakupy online też są jakimś sposobem na znalezienie niepowtarzalnej kreacji ślubnej, o ile umie się odpowiednio do nich podejść i rozsądnie się nimi zająć.

Panna Młoda w sukni ślubnej dostępnej w salonie sukni ślubnych w Krakowie

Uważaj na atrakcyjne ceny

Nie ma natomiast takiej możliwości, by kupić sukienkę ślubną znanego projektanta za osiemset, dziewięćset czy nawet tysiąc złotych. Moda ślubna bywa tania, ale niestety nie w przypadku marek, które i w Polsce, i na całym świecie cieszą się dużą sławą. Uważaj więc na podróbki. Bo suknia, która jest wystawiona pod nazwą znanego projektanta, a kosztuje zaledwie pięćset czy sześćset złotych, na sto procent nie jest oryginałem, a nawet nie ma z nim nic wspólnego. Lepiej od razu z niej zrezygnuj, aby nie dać się oszukać. Jeśli wciąż zastanawiasz się nad tym, czy kupić suknię ślubną stacjonarnie czy online, pamiętaj o tym, że zakupy online mogą być oczywiście opłacalne, ale tylko wtedy, gdy umiejętnie do nich podchodzisz. Raczej unikaj sięgania po produkty nieznanych nikomu, tajemniczych sprzedawców, którzy nie mają żadnych opinii i nie podpisują się na aukcjach imieniem i nazwiskiem bądź nazwą konkretnej firmy.

Sprawdzeni sprzedawcy

Zarówno przed zakupami stacjonarnymi, jak i online, warto zapoznać się z opiniami o sprzedawcy - pod linkiem dostępna jest lokalizacja salonu sukni ślubnych na Mapach Google, która jest również najlepszym źródłem rzetelnych informacji od innych kupujących. Jeśli już koniecznie chcesz zamówić kreację przez Internet, wybierz ją w jakimś normalnym internetowym salonie. Używanych strojów szukaj natomiast tylko i wyłącznie w stacjonarnych butikach. Dzięki temu sama sprawdzisz na żywo, jak one rzeczywiście się prezentują i jaką mają jakość. Nie będziesz musiała kupować "kota w worku".

Aby zaoszczędzić co nieco na stroju ślubnym, możesz też szukać kreacji w dość nietypowych miejscach, niekoniecznie nawet w salonie sukien ślubnych. Na znacznie tańsze, ale często przy tym całkiem atrakcyjne i przede wszystkim niepowtarzalne kreacje dla przyszłych panien młodych natkniesz się m.in. w popularnych teraz outletach. Możesz też zajrzeć do zwykłych sieciówek. Od czasu do czasu nawet w ich ofertach pojawiają się specjalne kolekcje ślubne.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Daria · 6 miesięcy temu
    Przygotowując się do ślubu, zaczęłam szukać idealnej sukni. Artykuł o zakupie sukni ślubnej przez internet naprawdę otworzył mi oczy. Chociaż kuszące jest zamawianie online, obawiam się ryzyka związanego z różnicami między zdjęciem a rzeczywistością. Zdecydowałam się więc odwiedzić salon sukni ślubnych, taki jak Bella Rossa w Krakowie, gdzie mogę przymierzyć suknie i mieć pewność co do ich jakości. Alternatywy takie jak outlety czy sieciówki również brzmią interesująco, ale w tym wyjątkowym dniu chciałabym mieć coś specjalnego i dopasowanego dokładnie do mnie.